Informacje o Hotelu

1
Nasz obiekt położony jest na przedmieściach Warszawy w miejscowości Siestrzeń w odległości 26km od Centrum Stolicy i lotniska Chopina, przy drodze krajowej nr E67 łączącej Warszawę i Katowice. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się baseny geotermalne „Termy Mszczonów” jak również jedne z największych centrów handlu hurtowego CH MAXIMUS czy Centrum Mody jak również zdecydowanie największe centrum handlowe w Wólce Kosowskiej.

Dysponujemy 32 miejscami noclegowymi (+dostawki) w pokojach 2,3 i 5 osobowych wyposażonych w łazienki, TV oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

2

Do dyspozycji naszych gości jest, czynna codziennie od 7 do 22, Restauracja, w której serwujemy domowe dania kuchni Polskiej oraz czynny całą dobę Bar, gdzie każdy z gości znajdzie relaksacyjny napój po ciężkim dniu. Na terenie Hotelu znajduje się również przytulna altana gdzie nasi goście mogą odpocząć zdala od wielkomiejskiego zgiełku.

3

Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe tj. urodziny, imieniny, chrzciny, kolacje, konsolacje. W naszej sali możemy gościć maksymalnie 34 osoby.

4